/polczynska/aktualnosci/volkswagen-passat-w-specjalnej-wersji-edition-40/

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Wróć do Aktualności

2013-09-17

Volkswagen Passat w specjalnej wersji Edition 40

Poznań, 17 września 2013 r. - Z okazji 40. rocznicy pojawienia się na rynku Passata, ofertę Volkswagena wzbogaciła specjalna wersja tego modelu - Edition 40. Dostępna jest ona dla obu rodzajów nadwozia - limuzyny i varianta, charakteryzuje się bardzo bogatym wyposażeniem seryjnym oraz atrakcyjną ceną.

Pierwsza generacja modelu Passat, zaprojektowana przez Giorgio Giugiaro, zadebiutowała w 1973 roku. Dziś na rynku oferowana jest 7. generacja tego, jednego z najbardziej popularnych modeli swojego segmentu. Na świecie właścicieli znalazło już ponad 20 milionów Passatów.

Z tej okazji na rynku polskim pojawiła się specjalna wersja Passata - Edition 40, którą można zamawiać tylko we wrześniu i październiku.

Volkswagen Passat Edition 40 bazuje na wersji wyposażenia Comfortline i dostępny jest w połączeniu z silnikami 1.4 TSI o mocy 160 KM oraz 2.0 TDI 140 KM, dla którego dostępna jest również automatyczna, dwusprzęgłowa skrzynia DSG. Ten specjalny model dodatkowo zostanie wyposażony w takie elementy jak:

 • System nawigacji satelitarnej RNS 315
 • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
 • Pakiet R-Line (logo R-Line na grillu, spojler na tylnej klapie w kolorze nadwozia w stylistyce R-Line, zderzaki oraz progi w stylistyce R-Line)
 • 17 calowe felgi Minneapolis
 • Sportowe fotele oraz tapicerkę siedzeń ze skóry Nappa
 • Instalację telefoniczną (Bluetooth)
 • Multifunkcyjną kierownicę obszytą skórą
 • Reflektory bi-ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED
 • Autoalarm
 • Światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
 • Przyciemniane szyby
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu Keyless Access
 • Dodatkową, roczną opiekę serwisową

Ceny VW Passata Edition 40 zaczynają się od 110.180 zł - auto z silnikiem 1.4 TSI 160 KM. Wersja z jednostką TDI kosztuje 120.180 zł. Korzyść w porównaniu do standardowej oferty wynosi 9.700 zł.

Dodatkowo Passat w wersji Edition 40 oferowany jest z promocyjną ofertą finansowania: pakietem ubezpieczeniowym 2,9%, kredytem Wygodna Spłata (2x50%, 3x33%, 4x25%, 5x20%), kredytem Niska Rata 3,99% lub leasingiem 107%.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starać aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Call Center:
22 223 15 19

dostępny od pn do pt w godz 9:00 - 19:00
oraz sobota 9:00 - 14:00

schowaj
Rozwiń