/kontakt/nasz-zespol/

Formualrz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezb�dne do obs�ugi powy�szego zg�oszenia. Wys�anie formularza jest r�wnoznaczne z wyra�eniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym r�wnie� w przysz�o�ci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib� przy
ul. Po�czy�skiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocze�nie przyjmuj� do wiadomo�ci, i� przys�uguje mi prawo do wgl�du, wstrzymania przetwarzania oraz usuni�cia w/w danych osobowych.

Nasz zespół

Dyrekcja

Vitali Berchmueller
Dyrektor Regionalny

tel.: 22 532 24 15

vitali.berchmueller@porscheinterauto.pl

Monika Lamperska
Asystentka Dyrektora Regionalnego

tel.: 22 532 24 15
tel. kom.: 698 951 647

monika.lamperska@porscheinterauto.pl

Recepcja

Anna Różańska
Informacja

tel.: 22 532 24 00

anna.rozanska@porscheinterauto.pl

Paulina Kosińska
Informacja

tel.: 22 532 24 00

vw.polczynska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Krzysztof Zarzycki
Kierownik Sprzedaży

tel.: 22 532 24 27

krzysztof.zarzycki@porscheinterauto.pl

Sebastian Hołdak
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 14
tel. kom.: 602 700 246

sebastian.holdak@porscheinterauto.pl

Małgorzata Słowińska
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 32
tel. kom.: 604 215 852

malgorzata.slowinska@porscheinterauto.pl

Dariusz Kornacki
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 17
tel. kom.: 734 472 040

dariusz.kornacki@porscheinterauto.pl

Natalia Siarniak
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 14

natalia.siarniak@porscheinterauto.pl

Katarzyna Sylwar
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 14
tel. kom.: 506 212 879

katarzyna.sylwar@porscheinterauto.pl

Paweł Raszewski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 13
tel. kom.: 602 673 959

pawel.raszewski@porscheinterauto.pl

Jarosław Seroczyński
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 12
tel. kom.: 602 673 742

jaroslaw.seroczynski@porscheinterauto.pl

Patrick Cova
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 532 24 24
tel. kom.: 608 007 537

patrick.cova@porscheinterauto.pl

Angelika Gutowska
Specjalista ds. Sprzedaży

angelika.gutowska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Rafał Kotowski
Kierownik sprzedaży
samochodów użytkowych

tel.: 22 532 24 21
tel. kom.: 604 216 054

rafal.kotowski@porscheinterauto.pl

Aneta Fabianowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 22
tel. kom.: 604 216 012

aneta.fabianowicz@porscheinterauto.pl

Tomasz Banacki
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 23
tel. kom.: 882 016 362

tomasz.banacki@porscheinterauto.pl

Elżbieta Grądziel
Specjalista ds. Sprzedaży
Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 22
tel. kom.: 728 389 141

elzbieta.gradziel@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Krzysztof Miller
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel. kom.: 882 017 547

krzysztof.miller@porscheinterauto.pl

Jacek Łukowski
Specjalista ds. zakupu
samochodów używanych

tel.: 48 22 532 42 90
tel. kom.: 608 007 539

jacek.lukowski@porscheinterauto.pl

Mirosław Kosiba
Doradca Klienta

tel.: 22 53 22 428
tel. kom.: 698 819 097

miroslaw.kosiba@porscheinterauto.pl

Hubert Sierpiński
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 53 22 419
tel. kom.: 668 856 495

hubert.sierpinski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Agata Malinowska
Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 519 821 243

agata.malinowska@porscheinterauto.pl

Michał Drużycki
Koordynator Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 608 677 643

michal.druzycki@porscheinterauto.pl

Beata Ziętal
Asystentka Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 668 851 718

beata.zietal@porscheinterauto.pl

Aneta Kłys
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 662 046 905

aneta.klys@porscheinterauto.pl

Piotr Osuchowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 519 821 252

piotr.osuchowski@porscheinterauto.pl

Katarzyna Nasiłowska
Specjalista ds. Przetargów
i Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 602 320 461

katarzyna.nasilowska@porscheinterauto.plo.pl

Dział Serwisu

Michał Radziejewski
Kierownik Serwisu

tel.: 22 532 24 43

michal.radziejewski@porscheinterauto.pl

Monika Walendziak
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 22 532 24 40

vwserwis@porscheinterauto.pl

Paulina Kotlewska
Asystentka Działu Serwisu

tel.: 22 532 24 40

paulina.kotlewska@porscheinterauto.pl

Patryk Żukowski
Doradca Serwisu Volkswagen

tel.: 22 532 24 41

patryk.zukowski@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Paziewski
Doradca Serwisu Volkswagen

tel.: 22 532 24 68

arkadiusz.paziewski@porscheinterauto.pl

Piotr Żandarski
Doradca Serwisu Volkswagen

tel.: 22 532 24 49

piotr.zandarski@porscheinterauto.pl

Bartosz Janicki
Doradca Serwisu Volkswagen

tel.: 22 532 24 48

bartosz.janicki@porscheinterauto.pl

Michał Doliński
Doradca Serwisu Volkswagen

tel.: 22 532 24 75

michal.dolinski@porscheinterauto.pl

Roman Kok
Doradca Serwisu Volkswagen

tel.: 22 532 24 47

roman.kok@porscheinterauto.pl

Dział Blacharski

Przemysław Misztal
Doradca ds. Napraw
Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 532 24 55
tel. kom.: 604 768 093

przemyslaw.misztal@porscheinterauto.pl

Michał Stalmaski
Doradca ds. Napraw
Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 532 24 52
tel. kom.: 600 923 658

michal.stalmaski@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Józef Luto
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 61
tel. kom.: 600 893 828

jozef.luto@porscheinterauto.pl

Maciej Braksator
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 63

czescivw.polczynska@porscheinterauto.pl

Przemysław Wierzbicki
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 63

czescivw.polczynska@porscheinterauto.pl

Radosław Łuczak
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 62

czescivw.polczynska@porscheinterauto.pl

Piotr Wyrzykowski
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 63

piotr.wyrzykowski@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Szelenbaum
Doradca Handlowy ds. Klientów Kluczowych

tel. kom.: 797 318 400

arkadiusz.szelenbaum@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Luiza Kwiatkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 22 532 24 72
tel. kom.: 600 220 324

luiza.kwiatkowska@porscheinterauto.pl

Aneta Guzal
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 22 532 24 71
tel. kom.: 600 220 324

aneta.guzal@porscheinterauto.pl

Marketing

Dorota Michalska
Marketing Manager

dorota.michalska@porscheinterauto.pl

Digital Business

Joanna Cyganik
Digital Business Manager

joanna.cyganik@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju nale?y kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.