/kontakt/nasz-zespol/

Formualrz Promocyjny

Imiďż˝ i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezb�dne do obs�ugi powy�szego zg�oszenia. Wys�anie formularza jest r�wnoznaczne z wyra�eniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym r�wnie� w przysz�o�ci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib� przy
ul. Po�czy�skiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocze�nie przyjmuj� do wiadomo�ci, i� przys�uguje mi prawo do wgl�du, wstrzymania przetwarzania oraz usuni�cia w/w danych osobowych.

Nasz zespół

Dyrekcja

Piotr Jędrach
Dyrektor Salonu

tel.: 22 532 24 00
piotr.jedrach@porscheinterauto.pl

Recepcja

Paulina Kosińska
Recepcjonistka

tel.: 22 532 24 00
vw.polczynska@porscheinterauto.pl

Anna Różańska
Recepcjonistka

tel.: 22 532 24 00
anna.rozanska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Krzysztof Zarzycki
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 22 532 24 27
krzysztof.zarzycki@porscheinterauto.pl

Sebastian Hołdak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 602 700 246
sebastian.holdak@porscheinterauto.pl

Paweł Raszewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 602 673 959
pawel.raszewski@porscheinterauto.pl

Jarosław Seroczyński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 602 673 742
jaroslaw.seroczynski@porscheinterauto.pl

Dariusz Kornacki
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 734 472 040
dariusz.kornacki@porscheinterauto.pl

Patrick Cova
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 608 007 537
patrick.cova@porscheinterauto.pl

Małgorzata Słowińska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 604 215 852
malgorzata.slowinska@porscheinterauto.pl

Natalia Siarniak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 22 532 24 34
tel. kom.: 538 285 940
natalia.siarniak@porscheinterauto.pl

Angelika Gutowska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 608 296 342
angelika.gutowska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Rafał Kotowski
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 21
tel. kom.: 604 216 054
rafal.kotowski@porscheinterauto.pl

Krzysztof Karwowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 23
tel. kom.: 728 389 141
krzysztof.karwowski@porscheinterauto.pl

Aneta Fabianowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 22
tel. kom.: 604 216 012
aneta.fabianowicz@porscheinterauto.pl

Tomasz Banacki
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 23
tel. kom.: 882 016 362
tomasz.banacki@porscheinterauto.pl

Elżbieta Grądziel
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych

tel.: 22 532 24 23
tel. kom.: 728 389 141
elzbieta.gradziel@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Krzysztof Miller
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 882 017 547
krzysztof.miller@porscheinterauto.pl

Jacek Łukowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 532 42 90
tel. kom.: 608 007 539
jacek.lukowski@porscheinterauto.pl

Hubert Sierpiński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 53 22 419
tel. kom.: 668 856 495
hubert.sierpinski@porscheinterauto.pl

Mirosław Kosiba
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 53 22 428
tel. kom.: 698 819 097
miroslaw.kosiba@porscheinterauto.pl

Tomasz Krupiński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 786 857 356
tomasz.krupinski@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Agata Malinowska
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 519 821 243
agata.malinowska@porscheinterauto.pl

Michał Drużycki
Koordynator Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 532 24 16
tel. kom.: 608 677 643
michal.druzycki@porscheinterauto.pl

Beata Ziętal
Asystentka Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 532 24 16
tel. kom.: 668 851 718
beata.zietal@porscheinterauto.pl

Aneta Kłys
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 532 24 30
tel. kom.: 662 046 905
aneta.klys@porscheinterauto.pl

Katarzyna Nasiłowska
Specjalista ds. Przetargów i Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 532 24 02
tel. kom.: 602 320 461
katarzyna.nasilowska@porscheinterauto.plo.pl

Piotr Osuchowski
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 532 24 16
tel. kom.: 519 821 252
piotr.osuchowski@porscheinterauto.pl

Bartłomiej Nowakowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 604 215 963
bartlomiej.nowakowicz@porscheinterauto.pl

Jarosław Woźniak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 666 885 107
jaroslaw.wozniak@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Michał Radziejewski
Kierownik Serwisu

tel.: 22 532 24 43
michal.radziejewski@porscheinterauto.pl

Paulina Kotlewska
Asystentka Serwisu

tel.: 22 532 24 40
paulina.kotlewska@porscheinterauto.pl

Monika Walendziak
Asystentka Serwisu

tel.: 22 532 24 40
vwserwis@porscheinterauto.pl

Bartosz Janicki
Doradca Serwisowy

tel.: 22 532 24 48
bartosz.janicki@porscheinterauto.pl

Patryk Żukowski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 532 24 41
patryk.zukowski@porscheinterauto.pl

Michał Doliński
Doradca Serwisowy

tel.: 22 532 24 75
michal.dolinski@porscheinterauto.pl

Roman Kok
Doradca Serwisowy

tel.: 22 532 24 47
roman.kok@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Paziewski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 532 24 68
arkadiusz.paziewski@porscheinterauto.pl

Piotr Żandarski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 532 24 49
piotr.zandarski@porscheinterauto.pl

Dział Blacharski

Michał Stalmaski
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 532 24 52
tel. kom.: 600 923 658
michal.stalmaski@porscheinterauto.pl

Przemysław Misztal
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 22 532 24 55
tel. kom.: 604 768 093
przemyslaw.misztal@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Józef Luto
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 61
tel. kom.: 600 893 828
jozef.luto@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Szelenbaum
Specjalista Działu Części i Akcesoriów

tel. kom.: 797 318 400
arkadiusz.szelenbaum@porscheinterauto.pl

Przemysław Wierzbicki
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 63
czescivw.polczynska@porscheinterauto.pl

Piotr Wyrzykowski
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 63
piotr.wyrzykowski@porscheinterauto.pl

Maciej Braksator
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 63
czescivw.polczynska@porscheinterauto.pl

Radosław Łuczak
Sprzedawca Części i Akcesoriów

tel.: 22 532 24 62
czescivw.polczynska@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Aneta Guzal
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 22 532 24 71
tel. kom.: 600 220 324
aneta.guzal@porscheinterauto.pl

Luiza Kwiatkowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 22 532 24 72
tel. kom.: 600 220 324
luiza.kwiatkowska@porscheinterauto.pl

Marketing

Dorota Michalska
Manager ds. Marketingu

tel.: 22 532 24 00
dorota.michalska@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju nale?y kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.